top of page

מוצרים טבעיים לתינוק

הדבר הכל-כך יקר לנו מגיע לעולם... כמה אנחנו משקיעות בתינוקות שלנו לפניי הלידה ואחריה וכל החיים בעצם... קוראות ספרים , מתכוננות, פונות ליועצות שינה, יועצות הנקה, קונות את הרהיטים הכי טובים, מחפשות אחר עגלות, בגדים, צעצועים ספרים וזה לא נגמר!

אז מה עם כל המוצרים שאנו מורחות על עצמנו והתינוקות שלנו נושמים את זה? מה עם כל מוצרי התינוקות שאנו משתמשות החל ממגבונים מבושמים וכל מיני קרמים משחות ועוד. 

חשבתם פעם מה יש באמת בסבון תינוקות רגיל שמוכרים לנו כטוב כביכול ומתאים לעור התינוק? בדקתם פעם באמת רכיבים של שמפו תינוקות? מרכך שיער? קרום החתלה? יודעות מה זה כל האותיות הלועזיות אומרות ?

לא כל מוצר המכונה טבעי הוא באמת כזה צריך לבדוק טוב מה כתוב מאחורה ומזה אומר. התינוק שלנו היצור הטהור הזה והחשוב לנו מכל סופג אל תוך עורו וגופו כל חומר שאנו מחדירים אליו דוגמאות לחומרים שקיימים בתעשייה:

SLS- שנמצא כמעט בכל מוצר תינוקות בכל סבון לא טבעי בכל שמפו ותחליב תינוקות בכל משחת שיניים . עושה אפשקט מקציף אך גורם לנזקים כבדים לגוף עלול להצטבר בלב,בריאות,מוח,בכבד,עלול לגרום לגירוי בעניים,פריחה בעור,נשירת שיער,קילוף בעור וכיבים בפה. 

DEA.TEA,MEA חומרים אלו מסרטנים, מגרים עור,גורמים לאלרגיות, הם נמצאים בשמפו, קונדישרים, קרמים, סבונים, גורמי קצף, סבונים לשטיפת כלים, חשיפה לחומרים אלו מסוכנת לילדים ולתינוקות 

PETRULATUM-שמן מינרלי,פרפין - השמן גורם לכליאה של הרעלים בתוך העור כיוון שהוא אוטם את העור ומונע אובדן לחות , יש אשליה של רכות העור אך למעשה  בכך מזהמים את העור ואי אפשר להוציא רעלים החוצא , גורם לאקנה, הזדקנות העור, מונע מהעור את השמנים הטובים שלו וגורם לבקעים ויובש. נמצא בשמן תינוקות ווזלין נוזלי,קרמים.

DMDM-חומרים משמרים גורמים לאלרגיות, דיכאון, אסטמה, נדודי שינה , עלולים להחליש מערכת חיסון ואף לגרום לסרטן, נמצאים בכל הקרמים דאודורנטים ולקה לציפורניים

טלק- מוכר כחמור מסרטן נמצא באבות לתינוקות , פודרה , קונדומים ועוד מכיל סיבי אסבסט, גורם לסרטן השחלות, חודר דרך מערכת הנשימה מצטבר בריאות ולא מצליח לצאת גם כאשר אמא שמשתמשת בסומק, פודרה מרימה את תינוקה הוא נושם חומרזה אל תוכו.

פרופילין גליקול- הינו תוצר של נפט, משתמשים בו לקרמים לתינוקות בגלל יכולתו לספוג נוזלים. הוא גורם לאלרגיות וגירויים בעור ומייחסים לו שיבוש בפעילות הכבד והכליות.

חומרים מבשמים- בדרך כלל על בסיס נפט עלול לגרום לכאבי ראש, סחרחורות, פריחות בעור, בעיות נשימה, הקאות וגירויים בעור. 


הכימיקלים שהתינוקות נחשפים אליהם בשנותיהם הראשונות מסכנים את בריאותם ותורמים לירידה במערכת החיסונית

אז... אחריי שקראתם את כל זה והשקעתם מזמנכם :)

יש המון אופטימיות בעולם וקיימים יותר ויותר עסקים קטנים שיוצרים באמת קוסמטיקה טבעית

אנו משקיעים את כל כולנו כי גם לנו יש תינוקות וילדים :)

בלרקוח את המוצרים הכי בריאים נכונים וטבעיים ופשוטים עבורם כי זה מה שנכנס אל עורם וגופם של היקר לנו מכל. 

מוזמנים להזמין סבונים , משחות ועוד מוצרים לאם ולתינוק שנרקחים כאן על ידינו בעבודת יד והמון תשומת לב ואהבה וגם להגיע לחנות ולראות  מה אנחנו עושים וגם להשתתף בסדנאות וללמוד בעצמכם.

משחת החתלה ונפלאות הקלנדולה

משחת החתלה טבעית קלנדולה לתינוק נפלאות הקלנדולה (ציפורן חתול) מלבד היותו פרח יפה ישנן סגולות מרפא היחודיות לצמח.

הקלנדולה נפלאה לעור,מחדשת רקמות עור ומאחה פצעים... 

עוד >>

bottom of page